top of page

DO ADOPCJI

DSC_0383_edited.jpg

Diego

Diego trafił do nas ze schroniska, w którym spędził prawie całe swoje życie. To wesoły i bardzo kontaktowy psi staruszek. Pięknie chodzi na smyczy, uwielbia kontakt z człowiekiem i zabawy z innymi psami, z którymi dogaduje się bez problemu. Jest zdrowy i pełen energii. Diego nigdy nie zaznał ciepła rodzinnego domu. Na pewno będzie wspaniałym towarzyszem i przyjacielem rodziny. Szukamy mu kochającego dom na stare lata.

Płeć

Umaszczenie

pies

czarny podpalany

Wiek

12 lat

Po sterylizacji

TAK

DSC_0544_edited.jpg

Frida

Frida trafiła do nas ze schroniska, w którym spędziła prawie całe swoje życie. To bardzo wesoła, energiczna i przyjazna suczka w typie labradora. Jest lekko nieufna w stosunku do obcych. Świetnie dogaduje się z innymi psami. Bardzo cieszy się z kontaktu z zaufanymi ludźmi i z zabaw z innymi psami. Frida nigdy nie zaznała ciepła rodzinnego domu. Na pewno będzie wspaniałym towarzyszem i przyjacielem rodziny. Szukamy jej kochającego dom na stare lata.

Płeć

Umaszczenie

Suka

Czarno-brązowe

Wiek

11 lat

Po sterylizacji

TAK

DSC_0119.JPG

Łatka

Łatka  to nieduża srafiła do nas razem z synem Piratem z małej wsi pod Kowalewem Pomorskim. Pirat szybko znalazł nowy dom a Łatka  póki co została z nami i szuka kochającej rodziny. Dość długo bała się wyjść z budy do nas ale jak już nam zaufała nie odstępuje człowieka na krok. Jest bardzo wesoła i kontaktowa, uwielbia się przytulać i dobrze zjeść. Obecnie mieszka w domu, gdzie zachowuje czystość i jest bardzo grzeczna.

Płeć

Umaszczenie

Pies

trikolor

Wiek

3 lata

Po sterylizacji

TAK

20200731_115240_edited.jpg

Aleks

Aleks został odebrany poprzedniemu właścicielowi interwencyjnie. Był tak chudy, że było mu widać każdą kość. Wykazywał agresję wobec kobiet. i innych zwierząt Obecnie jest zdrowy i osiągnął właściwą wagę. Jest dużym, silnym psem. Zaufał kobietom, polubił zabawę z innymi psami i uwielbia pieszczoty. Jest bardzo grzeczny, opanowany i zachowuje czystość. Szukamy mu dobrego i bezpiecznego domu.

Płeć

Umaszczenie

Pies

biszkoptowe

Wiek

6 lat

Po sterylizacji

NIE

75266121_2496933130421200_20010395439726

Zoja

Bardzo drobnej budowy suczka, ok 5 letnia, bardzo przyjazna oraz spokojna, szuka domu gdzie nie będzie marzła. Zojka lubi pobiegać ,akceptuje inne zwierzęta, zachowuje czystość, ładnie chodzi na smyczy.

Płeć

Umaszczenie

suczka

brazowo-czarne

Wiek

5 lat

Po sterylizacji

TAK

79207392_2578056135642232_90138080282935

Kasztan

Kasztan jest nastoletnim staruszkiem, prawdopodobnie porzucony ze względu na stan zdrowia. Słabo widzi i słabo słyszy ale jest bardzo sympatycznym i wesołym spanielem. Bardzo grzeczny, ładnie chodzi na smycz. Niestety ze względu na stan zdrowia wymaga regularnej opieki i nie zachowuje czystości. Zostaje sam do 5-6 godzin. Kładzie się wtedy i grzecznie spi. Szukamy mu kochającego domu na ostatnie lata życia.

Płeć

Umaszczenie

pies

rudy

Wiek

10+

Po sterylizacji

TAK

Kotwica 1

ADOPTOWANE

bottom of page