ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOKU

Farma Graficzna Fundacji Inter Pares

Robimy projekty graficzno-reklamowe i prowadzimy kursy komputerowe. Cały dochód przeznaczony jest na pomoc bezdomnym psom i kotom oraz prowadzenie Pracowni Edukacyjnej Między Równymi.

STUDIO GRAFICZNE
•    logo, identyfikacja wizualna;
•    wizytówki, ulotki, broszury, zaproszenia;
•    plakaty, rollupy, billboardy, bannery;
•    teczki, segregatory;
•    etykiety, opakowania;
•    stoiska targowe, materiały pos;
•    strony internetowe, reklamy internetowe;
•    reklamy prasowe;
•    autorskie ilustracje.


KURSY KOMPUTEROWE
•    kurs projektowania graficznego PAKIET ADOBE;
•    podstawowy kurs ms office;
•    szkolenie z podstawowej obsługi komputera i mediów społecznościowych dla opornych;
•    kurs ilustracji komputerowej.

Portfolio

 

Kurs Projektowania Graficznego

Podstawowy kurs obejmuje 30 godzin szkolenia z prowadzącym oraz 30 godzin swobodnych ćwiczeń i dostępu do komputera z oprogramowaniem graficznym. Całość trwa 3 miesiące. Cena za 1 miesiąc od osoby wynosi 300PLN, za całość 900PLN.

Kurs przeznaczony jest dla młodzieży i osób dorosłych.

Zajęcia z prowadzącym odbywają się w 3 osobowych grupach raz w tygodniu (soboty lub inny dzień - do negocjacji jeśli grupa ustali inaczej). Jedne zajęcia trwają 2,5 godziny.

Każdy kursant ma do dyspozycji 30 godzin ćwiczeń i dostępu do komputera i materiałów edukacyjnych. Te terminy sam ustala dowolnie w godzinach otwarcia pracowni.

Grupy są małe bo 3 osobowe. Pozwala to na indywidualne podejście do każdego kursanta. W odróżnieniu od konkurencji kładziemy nacisk nie tylko na sprawne poruszanie się po profesjonalnych programach graficznych. Wierzymy że równie ważna jest znajomość zasad projektowania graficznego oraz praca nad ciekawymi rozwiązaniami i kreatywnymi pomysłami i dobrą kompozycją. Część zajęć spędzamy szkicując koncepcje na papierze, z ołówkiem w ręku.

Szkolenie skierowane jest głównie do osób, które chcą pracować w zawodzie grafika komputerowego. Zapraszamy też oczywiście każdego kto chce projektować hobbystycznie, nauczyć się własnoręcznie zaprojektować logo, zrobić sobie wizytówkę lub obrobić rodzinne zdjęcia. Po kursie podstawowym kursant będzie potrafił samodzielnie m.in. wykonać projekt dobrego logo, skutecznej wizytówki, prostej ulotki, stworzyć ciekawą ilustrację, poddać zdjęcie obróbce w photoshopie i wykonać większość podstawowych prac graficznych.

Po podstawowym kursie będzie możliwość uczestniczenia w kursie zaawansowanym. Podczas drugiego kursu zakres nauki może zostać również poszerzony o podstawy przygotowania plików do druku lub publikacji, projektowanie wykrojników, niestandardowych form ulotek i używanie uszlachetnień w druku. Po ukończeniu kursu zaawansowanego kursant powinien być przygotowany do samodzielnej pracy jako grafik komputerowy. W ramach kursu zaawansowanego oferujemy również pomoc w przygotowaniu portfolio prac, niezbędnego do ubiegania się o pracę grafika.

Prowadzący zajęcia ukończyli studia graficzne na warszawskiej ASP, mają wieloletnie doświadczenie w pracy graficznej w branży reklamowej jak również w nauczaniu i pracy z uczniami i studentami Akademii. Równolegle do kursów i projektowania w Farmie Graficznej prowadzą od wielu lat studio graficzno-reklamowe w Warszawie.

Znajdź nas na Facebooku